Sohbet Odaları | Chat OdalarıSohbet Odaları | Chat Odaları

Sohbet Siteleri,Mobil Sohbet Odaları, Sohbet Odası, Chat Odası,Sohbet Odaları | Chat Odaları sohbethane,sohbetevi,söyleşi odası,muhabbetyeri,sohbetyeri  tüm kelimeler aynı anlamı taşıyor aynı yere cıkıyor sohbet chat siteleri farklı yerlerde yasayan insanları bir araya toplayarak tanışmalarına aracı olan muhabbet yerleri arkadaslık siteleri .

Gercekten hoş bir hizmet ne güzei insanlarla tanısmamıza vesile oluyorlar bugün önemli bir konuya deginmek istiyorum bu sanal ortamlarda hizmet veren tüm sohbet sitelerinde tanık oldugumuz olaylar mesela bir ziyaretçi geliyor ortamda muhabbet var yeni gelenin ilk sorusu konusan kimse yokmu sonra insanlar biz varız diyorlar selam vermeden bu soruyu yönelten kişiyi hoş dille karsılıyorlar ve ada mecburen vermedigi selamı veriyor ve biraz bekleyip neden az kişi var diyor.

Böyle bir soruya içerideki insanların cevabı malum kac kişi istiyordun olayın ilginç yanı daha sohbet,e dahil olmadan konusmaktan bi haber insan bengidiyorum burası ölü diyor konunun burasından sonrasını genel olarak devam etmek istiyorum çünkü bunu yapan tek bir kişiden ibaret degil bu tür sorularla çok karsılasıyoruz.

Sohbet Yapılması İçin Kaç İnsan Gerekmekte

Sohbet etmek isteyen insan için kişinin azlığı fazlalığı önemli degildir insan iki kişiylede konusur aynı anda on kişi ilede karsınızda tek insan olunca susarmısınız konusacak konumu bulamazssınız bu sorun reel yada sanal farketmiyor su an konumuz sanal sohbet chat sitelerinde bazılarında insan coktur kimin ne dedigi ne yazdıgı zor takip edilir ve ortalık karma karışıktır.

Bazı yerlerde vardırki insan azdır ama ortamda sohbet koyu herkez bir birinin konustugunu anlar ve karsılıklı iletişim kurma imkanları olur kalabalık ortam yada sakin ortambu kişilerin tercih meselesi genel olarak kalabalık ortam arayanların arayışarı farklı yöndedir bunedenle kalabalık insan toplulugu isterler.

Kendi sebeplerini göz ardı ederek katıldıkları sitelerdeki insanların azlığından yakınırlar birde olayın öteki yüzü var bazen zıttıda oluyor site kalabalık muhtesem sohbet var yazıları okumak epey bir zor ne okumaya nede yazmaya yetişemiyor insanlar ve ortaya biri çıkıyor burası çok kalabalık ben bir şey anlamıyorum kimin ne dedigi belli degil böyle insanlara bulupta bunuyorlar denir sunucular daha napacaklarsa insanları sunucuları yargılamak kolay begenmeyen yapsın bakalım böyle bir hizmeti.

Sohbet Odaları | Chat Odaları

 

 

 

 

 

 

 

 

önceki yazımızda « makelemiz var.Sohbet Odaları | Chat Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıSohbet Odaları | Chat Odaları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

 chat istanbul - sohbet - sohbet deryası - muhabbet odaları - sohbet diyari - chat - hossohbet - istanbul chat - kalbim sohbet - adana sohbet - ankara sohbet