Seviyeli Sohbet Seviyeli ChatSeviyeli Sohbet Seviyeli Chat

Seviyeli Sohbet Seviyeli Chat

Seviyeli Sohbet Seviyeli Chat Sohbet Chat Muhabbet mobil sohbet mobil chat turk sohbet turk chat Güvenilir Sohbet siteleri olarak Kurallarımız internet ortamlarındaki hizmetler veren her site gibi bizlerinde ziyaretçilerimizden beklentilerimiz bulunmaktadır zaten beklentimiz olan ilk şeyi sitelerimizi tercih ederek ziyaret etmeniz ile gerçekleştiriyorsunuz lakin huzurlu ve güvenli bir ortamda eğlenceli zaman geçirmeniz için ise fazla katı olmamak üzere bazı kurallarımız bulunmaktadır.

Her ne kadar toplum olarak şu kelimeyi kurallar ne için var çignenmek için var diye şaka veya gerçek olarak dile getirsekte gerçek olan her yerde ende iş yerinde okulda yolda parkta alış veriş merkezlerinde internet ortamlarında yani aklınıza gele bilecek her yerde yönetimin yada işletmelerin maddi manevi emekler vererek faaliyete geçirdikleri işletmelerinde zarar görmemeleri için olması gereken kullanıcıları tarafından uyulması gereken konular.

bizlerin mekanlarındaki hem kendi açımızdan hemde sizlerin güvenligi ve huzuru açısından ziyaretçilerimiz tarafından yapılmaması gereken kurallarımıza bunlarıda kısaca özetleyerek sizlere bugünlük vedamızı yapalım.

Chatistanbul.com Sohbet Chat Siteleri Kurallarımız

Sitelerimize yapacagınız girişlerinizde kullanıcı adı yerine alacagınız rumuzlarınızda ahlaka aykırı olmayan topluma uyan kendinize yakışır şekilde olması gereklidir.

Sohbet genelinde özel bilgi paylaşımları olan telefon numaraları skyp faceboock gibi sosyal paylaşımlarınızın verilmemesi.
Chat sitelerimizde kesinlikle yapmamanız gereken Türkiye Cumhuriyetini siyasileri yönetimi eleştirmek yorum yapmak yasak olup ayrıca dil din ırk kültür mezhep veya insanların özel durumlarını aşagılayıcı tavırlar ile eleştirmek yasaktır.
Sitelerimizde özel veya genelmuhabbet odalarımızda başka site adı yazmak ziyaretçilerimizi başka yerlere davet etmek kurallarımıza aykırıdır.

Bayan ziyaretçilerimize beylerin ısrarcı olmamaları her hangi bir taleplerinde red cevabı alınca kibar bir dille teşekkür ederek anlayışlı olmalarıda kurallarımız arasında yer almaktadır.
Sitelerimiz içerisinde argo küfür cinsel sohbet cinsel içerikli kelimeler kullanmak ima yolu bile olsa kullanılmaması rica olunur sitemiz bu gibi konular için hizmet vermemekte bizlerin hizmetleri seviyeli iletişimleri olan arkadaşlık dostluk muhabbet ortamları olmasından dolayı bu gibi konular söz konusu bile olamaz.
Son kural ise sitelerimizdeki görevli arkadaşlarımızın olası olumsuzlukları çıkaran kişilere uyarı yaptıklarında görevlilerimizin uyarılarını göz ardı ederek tartışmaya yol açacak olaylar çıkarmamanızdır.

Seviyeli Sohbet Seviyeli Chat

 

önceki yazımızda « makelemiz var.Seviyeli Sohbet Seviyeli Chat İle Benzer Sohbet YazılarıSeviyeli Sohbet Seviyeli Chat yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

 chat istanbul - sohbet - sohbet deryası - muhabbet odaları - sohbet diyari - chat - hossohbet - istanbul chat - kalbim sohbet - adana sohbet - ankara sohbet