Chatistanbul SohbetChatistanbul Sohbet

Chatistanbul Sohbet

Muhabbet Odaları Chatistanbul Sohbet chat siteleri sohbet siteleri internet sayfalarında sayıları belli olmayan sohbet mekanları farklı farklı domain isimleri ile bizlere hizmet veen bu sitelerin isimleri her birinin degişik lakin içerikleri ve yapılan eylemler aynı şöyleşi chat muhabbet sohbet chatistanbul.com chat odaları,chatistanbul sohbet odaları,chatistanbul muhabbet odaları olarak bizlere her site gibi aynı hizmetleri sunuyoruz.

Genel olarak hizmetlerin aynı oldugu platformlarda önemli olan husus kaliteli hizmet sohbet chat odalarında kaliteli hizmet nedir kalite sadece teknik anlamda nitelendirilemez bu konuya açıklık getirecek olursak siteler açısından kalite bu tür mekanlar içerisindeki bulunan yönetim site sahibi ziyaretçiler kurulan iletişimlerin seviyesi site genelindeki huzur ve güven.

Yukarıda saymış oldugumuz tüm bu özelliklerin sorumlusu site yönetimi oldugu kadar ziyaretçilerinde rolüde bulunmakta bir toplulukta davranış bozuklukları sergileyen bir kaç kişi mevcut olursa ister istemez hepimiz rahatsız oluruz chatistanbul.com sitesi olarak huzurlu bir ortama sahip  ve insanların güvenebilecegi bir mekan olmamız bizler için önemlidir bu nedenle sitelerimizdeki yönetim kadromuz ve ziyaretçilerimizin uyması gereken bazı kurallarımız bulunmaktadır kısa olarak kurallarımızı sizlere hatırlatarak bilgi sahibi olmanıza yardımcı olalım.

Chatistanbul.com Site Kuralları

Chatistanbul.com Site Kuralları,nı sırasıyla kısa ve öz olarak anlatalım öncelikle bilmeniz gerekn belirtecegimiz kurallarımıza uymadıgınız takdirde gerginlik yaratan ziyaretçilerimizin diger arkadaşların huzuru ve güveni için sitelerimizden uzaklaştırılacagıdır.

Sitelerimizdeki iletişimlerin seviyeli olarak yapılması chatistanbul.com cinsel sohbet sitesi olmadıgından dolayı bu konuları konuşmak yasaktır.

Kanalımızda siyaset siyasi konuşmalar Türkiye cumhuriyetini eleştirmek ülke yönetiminin başındakileri eleştirmek kurallarımıza aykırıdır.

Özel odalarda veya diger odalarımızda  sitemiz içerisinde skyp telefon numarası ve diger özel bilgilerinizi paylaşımlar sizlerin güvenligi için tehlikeli olacagını düşündüğümüzden dolayı bunlar gibiözel bilgiler paylaşımı her sitede oldugu gibi bizlerin mekanındada yasaktır.

Bayanları taciz etmek ısrarcı davranışlar bay bayan fark etmez diger insanları rencide edici sözler kullanmak hakaret etmek argo konuşmak huzuru bozacagından dolayı ve hepimizin sukuneti için yasaktır.

Ve son kuralımız sanal ortamlarda rekabetten dolayı her zaman yapılan eylem başka sitelere insanları yönlendirmek sitelerimiz içinde başka bir mekan adı yazmak arkadas bile olsanız kimseyi başka yerlere yönlendirmek yasak olup tüm bu kurallarımızı ihlal eden anında sitemizden uzaklaştırılacaktır.

Chatistanbul Sohbet 

önceki yazımızda « makelemiz var.Chatistanbul Sohbet İle Benzer Sohbet YazılarıChatistanbul Sohbet yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

 chat istanbul - sohbet - sohbet deryası - muhabbet odaları - sohbet diyari - chat - hossohbet - istanbul chat - kalbim sohbet - adana sohbet - ankara sohbet